Skip to main content

Co to jest gans? Do czego służy gans?

2.77K viewsTechnologie Keshe
0

Pytanie początkującego. O co chodzi z tymi gansami? Nigdy nie spotkałem się z takim terminem, w wikipedii nie ma info. Czy to jakaś realna substancja z np. miedzi czy to jakaś alchemiczny twór 🙂

0

Gans to gas w stanie nano cząsteczkowym. Działa jak nadprzewodnik, pozwala stworzyd środowisko dla przepływającej plazmy. Gans zawiera czystą informacje o materiale wystarczy pojedynczy atom.
W naszej produkcji substancja ta osadza się na dnie w postaci galaretowatej zawiesiny. Woda z Gansu CO2 po kilkukrotnym oczyszczeniu4 znajduje szerokie zastosowanie, nadaje się do picia, ma właściwości oczyszczające, pomaga w usunięciu pierwiastków promieniotwórczych. Możemy nią podlewad rośliny dla lepszych plonów czy spryskiwad szyby co tworzy bufor termiczny. Sam gans jest szkodliwy niemożna go dotykad gołą ręką, przenika do tkanki. Wodę po gansach zwiemy też ciekłą plazmą i to niej będziemy najczęściej używali w budowie naszych urządzeo.
Więcej szczegółów czym jest gans znajdziecie tu 5. W technologii Magrav wykorzystujemy 3 podstawowe rodzaje Gansu: z miedzi, cynku i żelaza (Rys. 1). Każdemu z nich nadaję się inne właściwości. Istnieją też inne rodzaje gansów np. z aluminium, ołów, tytan, srebro, mosiądz. W naszym doświadczeniu mix z 3 gansów posłuży do pokrycia cewek Magrava i zbudowania centralnego reaktora (wypełniona piłeczka pingpongowa/kula kryształowa). Podobny reaktor szczelnie zamknięty można wrzucid do baku paliwa w samochodzie, podnosi stan energetyczny paliwa i zmniejsza jego zużycie. Więcej zastosowao w rozdziale 8.

https://pl.scribd.com/doc/316341178/MAGRAV-Instrukcja-PL-Nexushash

http://www.infra.org.pl/nauka/czowiek/1176-ladem-reicha-i-orgonu

Wiem, że do zabrzmi dziwnie, ale najłatwiej jest zrozumieć czym jest gans robiąc i stosując gansy ?