Skip to main content

Co to jest Magrav? Kto to jest Keshe? Jakie ma właściwości?

2.55K viewsTechnologie Keshe
0

Co to jest Magrav? Kto to jest Keshe? Jakie właściwości ma magrav (chodzi mi przede wszystkim o inne właściwości oprócz tych elektrycznych)?
Pytanie to zadałem aby ktoś w kilku słowach opisał podstawy i cały sens budowy Magrava. Większość z nas, tych którzy już tu trafili wiedzą o co chodzi ale są też osoby, które zaczynają dopiero przygodę z tą technologią i warto byłoby mieć temat który to ładnie nakreśli i opowie o wszystkim od początku. Każdy dorzuci coś od siebie i będzie dobry początek.

0

Temat rzeka, ale warto może spróbować nieco wiedzę usystematyzować. Moje, subiektywne zrozumienie 🙂

Co to jest Magrav?
Urządzenie podłączane od prądu, generujące ,,plazmatyczny prąd” (przed i za urządzeniem), umożliwiające sukcesywne obniżenie zużycia energii elektrycznej do zera – a to tylko początek 🙂

Kto to jest Keshe?
Dla niektórych guru sekty, dla innych naukowiec czerpiący garściami z pomysłów Tesli i wielu innych ,,znanych i zapomnianych” technologii. Najlepiej zrobić coś z ,,technologii keshego” i samemu sprawdzić ile warta jest jego wiedza i zrozumienie.

Jakie właściwości ma magrav (chodzi mi przede wszystkim o inne właściwości oprócz tych elektrycznych)?
Sprawa bardzo indywidualna. Większość użytkowników zauważa pozytywne (i inne ciekawe) zmiany w swoim życiu od czasu kiedy mają magrava w domu np:
– lepsze relacje z rodziną
– mniej konfliktów, agresji, negatywnej energii
– lepsze wysypianie się
– więcej energii
– stopniowa poprawa zdrowia
– rozszerzenie świadomości